Goście potrzebują muzyki? Też, ale również fotobudki!

Wydawałoby się, że w aspekcie weselnych atrakcji już nic nie można wymyślić. Niektóre inspiracje, takie jak wiejski czy słodki stół, wypuszczanie bialutkich gołąbków oraz tworzenie księgi gości powoli odchodzą już do lamusa, inne jednakże stale błyszczą. Jedną z najczęściej wybieranych atrakcji weselnych trzeba uznać koniecznie fotobudkę, która nie przestaje być czymś co ma coś w sobie i zdaje się być popularna już od wielu sezonów.

Fotobudka to miejsce, w którym bawiący się na weselu goście mogą dać pstryknąć sobie pamiątkowe zdjęcie z różnego rodzaju dodatkami i dekoracjami – śmiesznymi lub wzruszającymi. Dzięki temu oni dostaną mega zabawę i unikatową pamiątkę w formie odbitek. To jednak nie tylko atrakcja dla gości. Zwyczajem już stało się, iż wszyscy wklejają swoje odbitki do księgi pamiątkowej, gdzie jeszcze dodają dobre życzenia dla młodych i dekorują kartki naklejkami, obrazeczkami czy brokatem. Jednak księgi gości powoli upadają na popularności, ale to nie problem. Możesz przecież w inny sposób wykorzystać fotki, robiąc z tego najlepszą z możliwych pamiątkę z imprezy weselnej.

Zachęć swoich gości do stworzenia olbrzymiego plakatu, na przykład w formie drzewa, w którym korona może zostać wypełniona ich fotkami. Albowiem nie wymaga to przesadnio wiele zachodu, gdyż fotki z fotobudki zostają wydrukowane, pocięte oraz przylepione w danych miejscach niczym liście. Potrzebujesz tylko dużej kartki papieru i pisaków. Niech goście sami przyklejają zdjęcia, dorysowują listki i naklejają na nich kolorowe biedroneczki. Możesz mieć pewność, że wyjdzie z tego wyjątkowe, bardzo osobiste dzieło, które da radę cię wzruszać do łez nawet wiele lat po tym pamiętnym wydarzeniu.Powiązane słowa: