Opaski silikonowe z nadrukiem

Kartę ICE (ang. In Case of Emergency) warto posiadać przy sobie, ponieważ posiada informacje, jakież pomogą ratownikowi w pracy. Jak tego rodzaju dane przechowywać na basenie? Na opasce na nadgarstek, wykonaną z silikonu. Jesteśmy w stanie na niej przechować informacje o lekach, które zażywamy, albo kontakty w razie wypadku. Opaski na rękę to drobny silikonowy przyrząd, który ułatwia pierwszą pomoc w kwestii, gdy poszkodowany nie posiada przy sobie zaświadczeń. Ratownik może ekspresowo odczytać z niej podstawowe dla naszego zdrowia wiadomości.

Opaska jest wodoodporna, więc może okazać się niezbędna dla fanów sportów wodnych jak również ekstremalnych, jacy najczęściej nie posiadają opcji zabrania karty bądź dowodu osobistego ze sobą. Już nie muszą się o to przejmować. Pośród danych, jakie jesteśmy w stanie dobrowolnie umieścić w opasce są numery telefonów, chorobach, alergiach jak i przyjmowanych lekach. Ujęte w ten sposób dane są pomocne dla ratowników medycznych, którzy by udzielić właściwej pomocy muszą zadać zapytania m.in. o historię choroby i spożywane leki.

W sytuacji nad wodą, kiedy poszkodowany nie posiada przy sobie dokumentów oraz telefonu, natomiast jego stan uniemożliwia komunikację dostęp do nich jest zniżony. Przeto warto skorzystać z opaski na rękę, jaka szybko udzieli informacji za nas. Opaska znajduje swe zastosowanie nie tylko podczas wypadków. Jest to też narzędzie dla rodziców, takie które upraszcza kontakt z dzieckiem zagubionym na plaży.

Osoba, koło jakiej znajdzie się maluch bez opiekunów, będzie mogła odczytać dane kontaktowe a także odprowadzić małolata do właściwych osób. Opaska pomoże także podczas wyjazdów zagranicznych - pozwoli na uzyskanie danych kontaktowych rodziców dziecka, jakież nie zna języka obcego.

Komentarze:

Kacper
Od kiedy operacji mojego chłopaka opaska na kolano jest stałym elementem jego garderoby. Kupił już kilkanaście przeróżnych modeli. W różnych odcieniach i różnych kształachPowiązane słowa: